Zadaj pytanie on-line

O blogu


Krótko mówiąc, blog z 'fanfickami' yaoi z anime/mangi autorstwa Eichiro Ody (czyt. Eicziro Ody) pod tytułem "One Piece". Yaoi są to opowiadania o związkach między chłopakami. Ja piszę je tutaj wzorując się na One Piece, co nie znaczy, że sam One Piece jest yaoi. Moje opowiadania będą różne, mam nadzieję że uda mi się je stworzyć w różnych kategoriach, wiecie: komedia, romans, dramat itd. ;) Ocenicie sami.


"Dzisiaj był zły dzień?
Życie cię wręcz gnoi?
Chcesz się lepiej poczuć?
Poczytaj yaoi!!"  xD


One Piece opowiada o młodym chłopaku, który chce zostać Królem Piratów i aby tego dokonać wyrusza w podróż, gdzie zdobywa nowych kamratów, przy czym walczy z Marynarką i innymi krwiożerczymi piratami, którzy 'nacisnęli mu na odcisk'. Jest bardzo waleczny, co powoduje, że znajduje on coraz więcej przyjaciół... Historia bardzo interesująca i wciąż trwa ;) Sama jestem ciekawa jak się skończy. Zapraszam <klik>.

"Kochacie One Piece'a?
Lubicie yaoi?
Czytajcie fanificki,
Mili goście moi!" o.O

Ona mnie pewnie zabije, zresztą Wy też (za to spamowanie ;D), ale ja mam straszny dług u niejakiej Ayo3, to właśnie jej należą się wielkie brawa za to, że pomaga mi przy tym blogu. Jest ona moim korektorem i grafikiem (jak ja się jej odwdzięczę?<myśli>)


Miłego czytania!


Ach tak, bym zapomniała, nie jest to blog na zasadzie: "wrzucam notki co tydzień" (wierzcie tak się po prostu nie da ;D). Dodam posta jak będę chciała, jak będę miała wenę i jak będę miała czas ;P (i pewnie tutaj każdy walnie focha... No cóż, i tak Was kocham :*).

Pozdrawiam!
~ema670

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz